Archiwum kategorii Ciekawe pomysły

Sty
07

Fitball

7 stycznia 2016

Fitball Obecnie coraz więcej klubów fitness, które znajdują się w naszej okolicy w swojej ofercie posiada zajęcia z tak zwanego fitballu. Jeśli mamy trochę czasu wolnego i brakuje nam rozrywki, z pewnością takie zajęcia będą odpowiednie dla nas. Na pewno będziemy zadowoleni. Co to takiego fitball i na czym w ogóle polegają te zajęcia? Jak sama nazwa wskazuje fitball, to zajęcia, którym nieodłącznym elementem jest piłka. Zajęcia odbywają się oczywiście przy udziale muzyki i wykwalifikowanego trenera fitness. Piłka fitnesowa, którą każda z kobiet może sobie nabyć w sklepach sportowych czy na popularnych platformach internetowych. Koszt takiej piłki to około 20 złotych. Jeśli zdecydujemy się na zajęcia w klubah fitness, nie musimy się martwić o zakup piłki. Piłki zapewnia klub. Ćwiczenia na piłkach są bardzo ważne, zwłaszcza dla kobiet w ciąży. W każdej szkole rodzenia, pracujące tam położne polecają, a wręcz „zmuszają” kobiety ciężarne, do tego aby jak najwięcej czasu spędzały na ćwiczeniach z piłkami. Uczymy się na nich utrzymywać równowagę. Zalecane jest również to, aby każda kobieta ciężarna kupiła sobie taka piłkę i ćwiczyła samodzielnie w domu. Bez wątpienia takie ćwiczenia ułatwią poród. Fitball to obecnie jedne z najatrakcyjniejszych zajęć fitness.

Sty
06

Domowa aktywność fizyczna

6 stycznia 2016

Domowa aktywność fizyczna Chcemy spędzać aktywnie czas, a nie mamy zbyt dużo wolnego czasu, aby zapisać się na zajęcia poza domem? Idealnym sposobem na rozwiązanie tego problemu będzie domowa aktywność fizyczna. Internet daje w ten chwili wiele możliwości, bez problemu znajdziemy w nim ćwiczenia, wraz z omówieniem, na które partie ciała akurat przyda nam się dane ćwiczenie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby ćwiczenie wykonywać w domu, wystarczy tylko mata do ćwiczeń. Innym sposobem będą filmiki zamieszczone w Internecie, to na ich podstawie możemy wykonywać ćwiczenia. Musimy tylko naśladować osobę, która wykonuje ćwiczenia na filmiku. Kolejną alternatywą będzie tak zwana domowa siłownia, do ćwiczeń wystarczy nam choćby jeden rowerek stacjonarny, na którym możemy wykonywać ćwiczenia, na przykład przed telewizorem, kiedy oglądamy ulubiony serial. Jeśli nie chcemy wykonywać ćwiczeń przy pomocy informacji zawartych w Internecie, lub po prostu nie mamy odpowiedniego sprzętu do wykonywania tych ćwiczeń w domu, możemy zdać się na siebie. Na pewno każdy z nas pamięta serię ćwiczeń, chociażby z zajęć wychowania fizycznego ze szkoły. Jeśli chcemy żyć aktywnie to wymówka, że nie mamy aż tak dużo wolnego czasu żeby ćwiczyć poza domem jest słaba. Każdy z nas może ćwiczyć w domu.

Gru
29

Kino kobiet

29 grudnia 2015

Kino kobiet Co robić kiedy Ty i Twoje przyjaciółki nie macie pomysłu na spędzenie wolnego wieczoru? Chcecie spędzić go w swoim towarzystwie, bez udziału mężczyzn? Wybierz się ze swoimi przyjaciółkami na babski wieczór do kina. Wszyscy mężczyźni, bez wyjątków zazwyczaj unikają romantycznych filmów, czy przejmujących i wzruszających dramatów. Takie filmy są idealne dla wszystkich kobiet, które chcą spędzić miło czas w babskim gronie. Obecnie kina oferują naprawdę całą gamę ciekawych filmów, o różnej tematyce. Na pewno kobiety wybiorą coś odpowiedniego dla siebie na babski wieczór. Szalona babska komedia, czy może wzruszający i przejmujący romantyczny film? Nie ma znaczenia, co wybierzemy. Najważniejsza jest atmosfera i świetna zabawa. Przed wypadem do kina można wybrać się do restauracji, zjeść dobrą kolację, porozmawiać, napić się wina. Babskie wieczory są potrzebne każdej kobiecie. Każda kobieta powinna się czasami oderwać od codziennego życia, spędzić czas w gronie przyjaciółek, pośmiać się, poplotkować. Na pewno każdej kobiecie wyjdzie to na dobre, bez wątpienia każdej.

Gru
28

Shopping

28 grudnia 2015

Shopping Shopping- czyli po prostu robienie zakupów, kto z nas tego nie uwielbia? Każdy z nas przyzna, że chodzenie po sklepach jest istną przyjemnością. Zwłaszcza kobiety mogłyby godzinami biegać po centrach handlowych, w poszukiwaniu niepowtarzalnych oraz na pewno niezbędnych im ubrań. Oprócz ubrań kupujemy oczywiście buty, a jak buty to i muszą być torebki. Kobiety kuszą przede wszystkim liczne promocje, które czekają na nas w każdym centrum handlowym, zwłaszcza w gorących okresach przedświątecznych. Niestety, nie zawsze kobieta jest w stanie zrozumieć, że promocja też kosztuje pieniądze. I czasem jest to po prostu naciąganie klientów, bo cena produktu przed promocją była niższa niż po promocji. Aczkolwiek każdy przyzna, że zakupy to również dobry sposób na odstresowanie się, oderwanie od codziennego trybu. Relaks w czasie wolnym. Zakupy to również idealny sposób na poprawienie sobie humoru. Każda kobieta to przyzna słuszność tego stwierdzenia. Pomimo, że kobiety wciąż kupują sobie nowe ubrania, buty i torebki, to zazwyczaj kiedy szykują się do jakiegoś wyjścia, nie mają się w co ubrać, a szafa jest zwyczajnie pusta. Jednakże, z kobietą się nie dyskutuje, jeśli mówi, że musi wyjść na zakupy po nową torebkę, to na pewno jest ona jej niezbędna.

Gru
27

Wizyta u kosmetyczki

27 grudnia 2015

Wizyta u kosmetyczki Każda kobieta, niezależnie od tego ile ma lat powinna o siebie dbać, a przede wszystkim o swój wygląd. Jeśli znajdziemy odrobinę czasu wolnego w ciągu dnia, powinnyśmy wykorzystać go na wizytę u kosmetyczki. Najlepiej umówić się wcześniej, bo obecnie na wizytę u kosmetyczki czeka się z reguły kilka dni. Każda wizyta u kosmetyczki to dla kobiety relaks. W ofercie usług kosmetycznych przoduje stylizacja paznokci. Najbardziej popularnym obecnie manicurem jest manicure hybrydowy, który trzyma się na paznokciach około 3 tygodni. Jest on absolutnym hitem wśród trendów kosmetycznych. Innym sposobem na poprawienie swojej urody są liczne zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych, między innymi liczne maseczki czy peelingi twarzy. Każda kobieta powinna pamiętać również o depilacji ciała, nie tylko w czasie wakacji! Pamiętajmy, że zabieg depilacji woskiem wykonany u kosmetyczki to idealny sposób na gładkie nogi przez wiele tygodni. Oprócz tych zabiegów, salony kosmetyczne oferują szereg innych. Wizyta u kosmetyczki jest dla każdej kobiety idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Pamiętając o tym, że jest to również rozrywka dla każdej kobiety, można tam zrelaksować się, spotkać i porozmawiać z innymi kobietami.

Gru
23

Imprezy w klubach

23 grudnia 2015

Imprezy w klubach Co z osobami, które wprost uwielbiają imprezy w klubach i kochają prowadzić imprezowy tryb życia? Dla osób, które prowadzą imprezowy tryb życia, idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest po prostu impreza. Żyjemy w takich czasach, gdzie wyjście na imprezę i znalezienie odpowiedniego klubu nie stanowi najmniejszego problemu. W dużych miastach, czyli tam gdzie na imprezach przodują studenci, zabawić się na imprezie można siedem dni w tygodniu. Czasy, w których na imprezy chodziło się tylko w piątki i soboty, odeszły dawno do lamusa. Teraz możemy wybrać się na imprezę, bez względu na to jaki mamy dzień tygodnia. Lubimy muzykę klubową? Bez problemu znajdziemy taki klub, w którym grają tylko i wyłącznie muzykę klubową. Jeśli mamy ochotę potańczyć i pobawić się do muzyki lat dziewięćdziesiątych czy osiemdziesiątych, także na pewno bez problemu znajdziemy w swoim mieście klub, w którym akurat prowadzona jest impreza nawiązująca do lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych. A może impreza w stylu disco? alternatyw jest naprawdę bardzo dużo, wystarczy poszukać, popytać, a na pewno znajdziemy imprezę idealną dla naszego gustu.